Про конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 22.01.2019 10:29

В газеті "Слово Приднистровье" від 17 січня 2019 року № 2 оприлюднено оголошення про конкурсний відбір на посаду посадової особи місцевого самоврядування.

Професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидата на вакантну посаду державного реєстратора відділу з питань державної реєстрації та адміністративних послуг Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району:

• громадянство України;
  • повна вища освіта за освітньокваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за спеціальністю правознавство;
  • вільне володіння державною мовою, вміння нею спілкуватися та вести діловодство;
  • знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою;
  • володіння комп’ютерною технікою та основними програмами роботи на комп’ютері;
  • стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років;
  • вік кандидата на посаду (враховуючи граничний вік посадової особи місцевого самоврядування встановлений Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеження щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • 2 фотокартки розміром 4 х 6 см.;
  • документи про освіту;
  • інформацію про подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;
  • копію паспорта з пред’явленням оригіналу;
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • копію трудової книжки.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається за адресою: вул. Центральна, 63 с. Шабо або за тел. 40-471.

Документи для участі в конкурсі подаються особисто за пред’явленням паспорту до Шабівської сільської ради за вище вказаною адресою протягом 30 календарних днів з дня оголошення в газеті.