РОЗПОЧАТО РОБОТУ ПО ФОРМУВАННЮ БЮДЖЕТУ НА 2019 РІК

Дата: 28.09.2018 11:00

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?±?????¶?µ?? ?????????°????З метою своєчасного та якісного забезпечення формування бюджету Шабівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та прогнозу бюджету на 2020-2021 роки прийнято розпорядження сільського голови від 24.09.2018 року №213-с « Про заходи щодо підготовки проекту бюджету Шабівської  сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та прогнозу на 2020-2021 роки».

Управлінням фінансів виконавчого комітету Шабівської  сільської ради на виконання вказаного розпорядження сільського голови розпочата робота по формуванню сільського бюджету на 2019 рік.

Формування бюджету буде здійснюватися відповідно до ст.75 Бюджетного Кодексу України, з урахуванням Основних напрямів бюджетної політики на 2019-2021 роки, які схвалені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 року №315-р.

Депутати сільської ради, громадські організації, підприємства, установи та організації, які розташовані на території громади, а також члени громади можуть надавати свої пропозиції до проекту бюджету, які будуть розглянуті в рамках діючого законодавства та винесені на розгляд депутатів сільської ради, виходячи  з наявних фінансових ресурсів.

Пропозиції надавати до 26 жовтня в письмовому вигляді до каб.№12 Шабівської сільської ради.

Яворська О.М.,

начальник управління фінансів сільської ради