ШАБІВСЬКА ОТГ У ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ ГРОМАДАМИ ОБЛАСТІ

Дата: 25.09.2018 15:14

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ? ???????????? ?????????????¶?????????? ??????На підставі даних Міністерства фінансів України, Державної казначейської служби України, Державної статистичної служби України експертами Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні Одеський центр розвитку місцевого самоврядування на своєму сайті оприлюднив окремі показники виконання 25 ОТГ Одеської області місцевих бюджетів за І півріччя 2018 року.

По власним доходам на 1-го мешканця Шабівська громада на 4 місці. Для порівняння: Старокозацька ОТГ 20 місце; Маразліївська ОТГ – 23 місце та Мологівська ОТГ – 25 місце.

Менше витрачають бюджетні кошти на утримання апарату управління сільської ради від загальної суми надходжень Авангардська ОТГ (8,6%) та Шабівська ОТГ (13,2%). Для порівняння: Мологівська ОТГ витрачає на утримання апарату управління 19,6%; Старокозацька ОТГ 19,8%; Маразліївська ОТГ 50,4%.

По динаміці надходжень до бюджету серед ОТГ Білгород-Дністровського району Мологівська - 135,9 %, Шабівська - 128,3 %, Старокозацька 128,0 % та Маразліївська  - 118,7 %. При цьому рівень дотацій місцевого бюджету ОТГ для Шабівської сільської ради є найменшим по порівнянню з іншими ОТГ Білгород-Дністровського району.

Джерело інформації: http://ofis.odessa.gov.ua/v-otg-odeskoyi-oblasti-zbilshyvsya-pokaznyk-nadhodzhen-vlasnyh-dohodiv-na-odnogo-meshkantsya-analiz/