ПРО НЕСАНКЦІОНОВАНЕ ПЕРЕКРИТТЯ ПОДАЧІ ВОДИ В с. ШАБО

Дата: 16.08.2018 14:06

Сьогодні, 16 серпня 2018 року о 6 годині ранку, при обстеженні місця ліквідації аварійного прориву водопроводу по вул. Водопідйомній в с. Шабо працівником ВУЖКГ було виявлено несанкціоноване перекриття засувки, що регулює подачу води з 2 (двох) артезіанських свердловин в накопичувальні резервуари.

В результаті дій невстановлених осіб була вчинена спроба вивести з ладу водогін, що забезпечує водою близько  40 % населення села Шабо.

За дорученням сільського голови  начальник ВУЖКГ Мацапей В.М. звернувся з заявою до відповідних підрозділів УСБУ в Одеській області та Національної поліції України для встановлення організаторів та виконавців злочинних дій.

Виникає питання:  кому і навіщо  потрібно створювати  проблеми з водопостачанням після того, як частина  населення  села Шабо  страждала від відсутності води внаслідок  ремонту та аварій на  магістралі?  Хто зацікавлений такими діями створювати напружену ситуацію в Шабівській громаді?  Сподіваємось, що правоохоронні органи встановлять винних осіб.