З 31.08.2018 року ПРИПИНЯЄТЬСЯ АНАЛОГОВЕ ТЕЛЕВІЗІЙНЕ МОВЛЕННЯ

Дата: 30.07.2018 08:53

ДО  УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ.

Відповідно до міжнародних зобов’язань в Україні триває процес переходу ефірного телевізійного мовлення від аналогового стандарту розповсюдження програм до цифрового DVB-T2.  Постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2018 року № 509 внесені зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України стосовно використання аналогової технології телевізійного мовлення. Насамперед, відчують різницю у перегляді телепрограм саме телеглядачі ефірного телебачення, які сьогодні приймають телепрограми, використовуючи кімнатну, зовнішню або колективну антену.

З 31 липня 2018 року на всій території України припиняється аналогове телевізійне мовлення. Абонентів кабельного телебачення та власників супутникових антен зміни не стосуються.