Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості пропонує отримати професію, що має попит на ринку праці

Дата: 26.07.2018 09:14

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????»??????????-?????????????????????????? ???µ?????? ?·?°???????????????? ????????Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості ( вул. Миколаївська, 12, тел.3-58-61, Понеділок-Четвер 800-1700П‘ятниця   800-1545, Без обідньої перерви) пропонує:

1. Всім бажаючим старше 18 років отримати професію, що має попит на ринку праці.

За направленням служби зайнятості навчання безкоштовне

Якщо Ви прагнете отримати кваліфіковану професію, або змінити вже існуючу професію, пропонуємо професійне навчання  в Одеському центрі ПТО ДСЗ та на базі інших навчальних закладів м.Одеси за напрямками:

Адміністратор  готелю;  бармен;  водій навантажувача; візажист;  електрогазозварник; електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж;  електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування;  касир (в банку);   кондитер;  контролер-касир;  швачка; кухар; лицювальник-плиточник; штукатур, манікюрник; машиніст крану(кранівник);  монтажник санітарно-технічних систем і устаткування;  обліковець з реєстрації бухгалтерських даних;  оператор верстатів з ПК;  оператор котельні;  офіціант;  педикюрник;  перукар (перукар-модельєр);  покоївка;  продавець непродовольчих товарів;  продавець продовольчих товарів; робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків;  слюсар з ремонту автомобілів;  слюсар-ремонтник;  слюсар-сантехнік;  столяр;  токар;  фрезерувальник.

Навчання та проживання для безробітних безкоштовне.

Необхідні документи:

Паспорт, ідентифікаційний код, документ про освіту та трудову книжку (за наявності).

Більш детальну інформацію можливо отримати у спеціаліста з профнавчання центру зайнятості або на офіційному сайті служби зайнятості www.dcz.gov.ua  в розділі «Навчання».

2. Також усім бажаючим громадянам України:

старше 45 років (працюючим), які не досягли пенсійного віку і мають страховий стаж не менше 15 років;

особам, звільненим з військової служби, за наявності вислуги не менше 10 років;

особам, звільненим з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, з числа інвалідів до отримання права на пенсію, отримати ВАУЧЕР, який дає право на перепідготовку, спеціалізацію, підвищення кваліфікації, за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні. Більш детально ознайомитись за цим посиланням "ВАУЧЕР".

3. Корисною буде інформація центру зайнятості щодо неформального професійного  навчання.