19 липня 2018 відбудиться засідання виконавчого комітету

Дата: 17.07.2018 12:14

???°???????????? ???? ?·?°??????????  ????????????????19 липня   2018 року о 14-00 годині у приміщенні Центру  дозвілля  молоді с Салгани відповідно до розпорядження сільського голови від 13.07.2018 року № 167-с відбудиться засідання виконавчого комітету.

На засіданні  планується розглянути наступні питання:

1. Про затвердження нових тарифів на водопостачання.
  2. Про результати виконання бюджету сільської ради за результатами І півріччя та зміни до бюджету 2018 року.
  3. Про заходи з відзначення  27 річниці Незалежності України та 74 річниці визволення села Шабо від нацистів.
  4. Про погодження Програми Шабівської сільської ради «Шкільний автобус» на 2018-2020 роки: порядок забезпечення».
  5. Про погодження Програми «Запобігання сирітству та подолання дитячої безпритульності» Шабівської сільської ради на 2018-2021 роки.
  6. Про звернення ТОВ «ГАММА-В» щодо непридатного для проживання будинку по вул. Швейцарська в с. Шабо.
  7. Про звернення в.о старости села Софіївка щодо встановлення обмеження продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива в   с. Софіївка.
  8. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення     стосовно гр. Галати С.С.
  9. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення      стосовно гр. Кондратюк М.Я.
  10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.01.2018 року № 6/ 2018.
  11. Про присвоєння адрес об’єктам нерухомості.

Проекти рішень