ПОВІДОМЛЕННЯ!

Шабівська сільська рада нагадує, про те, що збігає термін сплати земельного податку з фізичних осіб. Просимо своєчасно до 25 серпня 2023 року сплатити  земельний податок до бюджету Шабівської сільської ради. Після збігання терміну сплати земельного податку, з громадян  будуть стягуватись штрафні санкції.

11:09 16.08.2023

Щодо роботи програмних реєстраторів розрахункових операцій

Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що у зв’язку із набранням чинності 01.08.2023 Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», яким, зокрема, внесено зміни до Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265), відновлено дію абзацу сьомого статті 5 Закону № 265, у зв’язку з чим використання ПРРО в режимі офлайн без отриманого в контролюючому органі діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу, заборонено. Отже, з 01.08.2023 забороняється робота ПРРО в режимі офлайн, якщо таким ПРРО не отримано діапазон фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером ДПС, які присвоюються розрахунковим документам ПРРО, що працює в режимі офлайн. ПРРО працює в режимі офлайн лише в період, протягом якого відсутній зв’язок між ПРРО та фіскальним сервером ДПС.  Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»  https://t.me/infoTAXbot  Підписатись на телеграм-канал ДПС  https://t.me/tax_gov_ua http://od.tax.gov.ua/ #ДПС_в_Одеській_області

14:23 11.08.2023

Виявлено кадмій в авокадо

Білгород-Дністровське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує про отримання інформаційного повідомлення системи RASFF від 04 серпня 2023 року № 2023.4661-fup3 стосовно виявлення кадмію в авокадо з Перу (виробник: Agro San Jacinto S.A.C.), що експортувалось з Польщі (оптовик: RK-Impex.PL SP.ZOO, Przemysl) до України (отримувач: ТОВ «Вподобайка», площа Десятого Квітня 1, к. 52, м. Одеса, 65009).

10:46 10.08.2023

Виконання постанови суду

На виконання Постанови п’ятого апеляційного адміністративного суду по справі № 420/15585/22 від 07.07.2023 р. за позовом Керівника Білгород-Дністровської окружної прокуратури до Виконавчого комітету Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району, Приватного підприємства «ТЕПЛОТРАНС»,  щодо визнання протиправним та нечинним рішення Виконавчого комітету Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району від 16.1.2021 р. №129/2021 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється Приватним підприємством «ТЕПЛОТРАНС» на установках з використанням альтернативних джерел енергії для бюджетних установ сільської ради»,  офіційно оприлюднюємо резолютивну частину Постанови:

09:07 09.08.2023