ПЕРЕНЕСЕННЯ ЧАСУ ТА МІСЦЯ ПРОВЕДЕННЯ СЕСІЇ

Повідомляємо про перенесення часу та місця проведення дев'ятнадцятої чергової сесії. За пропозицією депутатів та у зв'язку з  підготовкою до  проведення в актовому залі Центру дозвілля молоді с. Салгани  Дня села, чергова девятнадцята сесія Шабівської сільської ради буде проведена 02 листопада о 10 .00 год. в актовому залі  Шабівського НВК (вул. Центральна, 15).

13:08 01.11.2018

ПРО ПОЧАТОК ПЕРЕВІРКИ, ПЕРЕДБАЧЕНУ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ», СТОСОВНО Ковальової Т.О.

14 вересня 2018 року в Шабівській сільській раді розпочато проходження перевірки щодо Ковальової Тетяни Олексіївни, спеціаліста І категорії бюджетного відділу управління фінансів Шабівської сільської ради.

22:15 17.09.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження спеціальної перевірки Прохорова А.І.

Відповідно до статей 56-58 Закону України “Про запобігання корупції” та Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 171, 10 вересня 2018 року в Шабівській сільській раді розпочато проходження спеціальної перевірки щодо  Прохорова Андрія Ігоровича, заступника  Шабівського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів відповідно до його заяви.

10:11 11.09.2018

ПРО ПОЧАТОК ПЕРЕВІРКИ, ПЕРЕДБАЧЕНУ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ», СТОСОВНО ЛОТОКОВСЬКОЇ Н.В., СЕЛЕЗНЬОВОЇ С.В. та ВАСЮТЕНКО С.А.

03 вересня 2018 року в Шабівській сільській раді розпочато проходження перевірки щодо призначених з 03 вересня 2018 року працівників:

10:34 04.09.2018