Доступ до публічної інформації в сільській раді

1.1. Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Шабівська сільська рада (додаток 1).

1.2. Перелік відомостей, які становлять службову інформацію (додаток 2)

1.3. Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на публічну інформацію, розпорядником якої є Шабівська сільська рада (додаток 3)

1.4. Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на публічну інформацію, розпорядником якої є Шабівська сільська рада (додаток 4).

2. Відповідальні осіби по забезпеченню доступу запитувачів до публічної інформації у сільській раді:

2.1 з питань, що віднесені до виключної компетенції сільської ради, роботи постійних депутатських  комісій – Запопадна Н.О, секретар сільської ради

2.2 з питань, що віднесені до компетенції виконавчого комітету – Черватюка В.В., керуючий справами.