Аналіз результативності

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО  ВПЛИВУ Проекту рішення виконавчого комітету Шабівської сільської ради « Про затвердження Порядку конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна, що перебувають у власності фізичних чи юридичних осіб»

12:26 19.06.2019

Аналіз регуляторного впливу Проекту рішення виконавчого комітету Шабівської сільської ради «Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців

Аналіз регуляторного впливу Проекту рішення виконавчого комітету Шабівської сільської ради «Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок»

13:56 10.06.2019

12:57 03.06.2019

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Шабівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Шабівської сільської ради на 2020 рік»

14:13 08.04.2019