Аналіз регуляторного вливу проектів регуляторних актів

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Шабівської сільської ради «Про погодження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Шабівської сільської ради».

16:13 17.06.2021

Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акту рішення Шабівської сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Шабівської сільської ради на 2021р."

Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акту рішення Шабівської сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Шабівської сільської ради"

23:24 10.04.2021

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ на проект рішення Шабівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Шабівської сільської ради на 2021 рік»

13:20 24.03.2020